O nás

AeroRest

Spoločnosť AeroRest s.r.o. bola založená v roku 2011 pretransformovaním sa zo spoločnosti Jarmila Schutová – AEROREST.

AeroRest s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb spoločného stravovania, rozvozom stravy do prevádzok iných spoločností ako aj zabezpečovaním ubytovania v priestoroch Prievidzského letiska. Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúkame to najnovšie a najlepšie, čo je práve žiadané.

Jedálny lístok pripravujeme podľa základných noriem a vlastných kalkulácii. Jedlá DENNÉHO MENU sa až na niektoré podľa požiadaviek zákazníka neopakujú najmenej 5 týždňov. V našom jedálnom lístku sú zahrnuté tradičné slovenské jedlá ako aj jedlá iných národných kuchýň. V neposlednom rade máme v ponuke zeleninové šaláty, múčniky a špeciality z rýb, ktoré sú žiadané našimi zákazníkmi a sú veľmi obľúbené. Špeciálne jedálne lístky na rôzne slávnostné podujatia, recepcie, uzavreté spoločnosti sú pripravované na mieru zákazníkom.

AeroRest-Prievidza

wgc2010-logoReštaurácia AeroRest s.r.o. už po niekoľko rokov hostí pilotov z celého sveta, ktorí sa k nám aj s rodinami radi vracajú. Sme hlavným stravovacím zariadením viacerých významných medzinárodných leteckých súťaží. FCC, TOP GUN, Memoriál Jozefa Chupeka…
AeroRest s.r.o. sa spolupodieľal aj na stravovaní pilotov na 31. FAI Majstrovstvách sveta WGC 2010.

Comments are closed.